První EEE s českou klávesnicí?

Asus EEE s českou klávesnicí - detailPrvní Asus EEE s českou klávesnicí? Spousta si určitě říká, že jsme se zbláznili, ale opravdu tomu tak je. Sice se jedná o neoficiální úpravu (čti lidově „bastl“), ale výsledek je dle našeho názoru velmi ucházející. A nyní se pojďme podívat na návod jak docílit stejného výsledku.

V nejbližší prodejně s počítačovými doplňky zakupte české přelepky klávesnice.

Asus EEE s českou klávesnicí - české přelepky

Poté si přichystejte svoje ééčko a očistěte klávesnici od zbytků jídel, sirupů či jiných nečistot.

Asus EEE s českou klávesnicí - příprava

Jelikož jsou přelepky od výrobce koncipovány na klasický rozměr klávesnice, bude nutno přistoupit k nůžkovému tuningu a odstřihněte cca 1,5 až 2mm od spodní hrany všech kláves.

Asus EEE s českou klávesnicí - sestřihnutí kláves

Nakonec pečlivě nalepte všechny přelepky na správná místa. Doporučujeme spustit jakýkoliv textový editor a před samotným přilepením konkrétní klávesy vždy ověřit správnost výběru dané samolepky. Výsledek potom může vypadat takto.

Asus EEE s českou klávesnicí - výsledek


Doporučujeme: Zbraně zabíjejí? - Guns kill?

2 komentáře/ů pro “První EEE s českou klávesnicí?”

  1. vilemj napsal:

    bezva, diky za tip – zrovna vcera jsem se k tomu chystal, koupil jsem ale taky cervene polepky (bile nebyly), ale mam cerny eee a tam by rozhodne byly lepsi bile polepky – mensi doporuceni, jen opravdu se moc nedaji sehnat, takova blbustka, clovek by rekl, ze bude v kazdym ksefte, ale omyl. a obejdnavat si to a platit pres internet mi pripada ujety.

  2. darnel napsal:

    Ja jsem si spolecne koupil cervene i bile polepky spolecne s nakupem eee, prave proto, ze jsem si nebyl jisty, jak na tom budou ty cervene vypadat.
    Ale jeste jsem tam nenalepil ani jedny ;-)

Přidej komentář

Musíte být přihlášen pro zaslání komentáře.