Další verze EEE budou s originálním dotykovým displejem!

Asus EEEI přesto, že vedení společnosti Asustek dávají najevo, že v EEE kvůli zbytečnému zdražení dotykový displej nebude, realita mezi thaiwanskými výrobci vypadá jinak. Dle zdrojů serveru DigiTimes prý od ledna 2008 mezi výrobcemi touchscreenů probíhá soutěž, kdo bude dodavatelem pro nové verze ééček.

Asustek chce pochopitelně zachovat cenu, respektive ji stlačit na minimum a proto bohužel nemůžeme čekat i v tomto ohledu zázraky. Většina z nás již viděla na YouTube různá videa dodělávaných dotykových obrazovek (pevné plastové, které displej chrání i z hlediska mechanického poškození), ovšem tyto čekat asi nemůžeme. Dle všeho to vypadá na použití nejlevnějších odporových dotykových displejů, které nejenom že mají minimální ochranu, co se mechanického poškození týče, ale zároveň mají také menší jas. Hovoří se o tom, že navýšení ceny ééčka v tomto případě bude o cca 10 USD, což je na druhou stranu velmi pozitivní.


Doporučujeme: Zbraně zabíjejí? - Guns kill?

Jeden komentář pro “Další verze EEE budou s originálním dotykovým displejem!”

  1. eeegex napsal:

    Zmenseni jasu by bylo pro praci venku dost spatne, ale uz se psalo i o moznosti integrovaneho GPS modulu rovnou a to by bylo neco

Přidej komentář

Musíte být přihlášen pro zaslání komentáře.