EEE bude brzo oficiálně v ČR!

Asus EEEVšichni kdo čekali na oficiální zahájení prodeje Asusu EEE v ČR se velmi brzo dočkají. Dle vyjádření společnosti Asustek dojde k oficiálnímu představení pro český trh v polovině května (tedy již za pár dní!). Nejnižší cena u 4G modelu má být 7990 Kč. Zřejmě se tedy bude jednat o nejslabší ze 4G verzí (bez webkamery). Na další podrobnosti i ceny si musíme pár dní počkat.


Doporučujeme: Zbraně zabíjejí? - Guns kill?

6 komentáře/ů pro “EEE bude brzo oficiálně v ČR!”

 1. motorad napsal:

  Už se na něj těším, ale doufám, že to bude představení verze Eee PC 900 a pokud ne, tak, že ta bude v co nejbližším časovém období následovat.

 2. S474N napsal:

  Osobne se divim, ze vubec takhle brzo EEE predstavuji, takze ani nedoufam, ze by to byl zaroven i model 900. Dle meho bude predstaven puvodni model 701.

 3. Flag napsal:

  Já myslím, že to bude spíš model 900. Podle mého názoru by bylo naprosto trapné nyní, při zahájení prodeje 900 v Británii i jinde, představovat model 701. A pokud by se skutečně mělo jednat o představení modelu 701, pak nebudu váhat a koupím si EEE 900 tam.

 4. motorad napsal:

  No myslím, že by se vyplatilo počkat na model Eee PC 901, ten má být zanedlouho taky představen, sice ne u nás, ale myslím, že to nebude zase tak dlouho trvat, než se k mám dostane ;) Bude už mít procesor Intel Atom a snad i integrované bluetooth

 5. S474N napsal:

  Flag: ted bude/byl predstaven model 701 a na 900 si urcite nejaky patek pockame.

 6. motorad napsal:

  Mám dotaz chlapi, viděli ste už někde prodávat tu českou verzi Eee 701? Na žádným internetovým obchodě sem ji ještě neviděl… pořád jen samý anglický. Ne sice, že bych ji chtěl kupovat, počkám si až na 901, ale tak mě to zajímalo :)

Přidej komentář

Musíte být přihlášen pro zaslání komentáře.