Archív pro kategorii ‘Linux’

Instalace os Android na Asus EEE PC 701

17. 2. 2009 napsal robinpecha

Uživatelské zkušenosti s EEE Jak jednoduse nainstalovat Google Android na Asus EEE PC 701? KOMPLETNI A FUNGUJICI NAVOD + IMAGE ANDROID OS KE STAZENI A NABOOTOVANI.

Kompletní text »

Internet Explorer v linuxu?

2. 3. 2008 napsal admin

IEs 4 LinuxMnozí z Vás si po přečtení nadpisu asi klepou na hlavu. Kdo by mohl chtít prohlížeč Internet Explorer v linuxu? Pár lidí se určitě najde, například z důvodu nefunkčnosti či částečné funkčnosti jejich internetového bankovnictví. Své využití najde zajisté i u programátorů webových stránek, kteří je touto formou mohou odladit na co nejvíce prohlížečů.

Kompletní text »

Česká klávesnice v prostředí Xandros

22. 2. 2008 napsal admin

Spousta majitelů si stěžuje, že v linuxové distribuci Xandros je v základu dostupná pouze anglická klávesnice a nemohou notebook používat pro běžné psaní v češtině. Dnes si ukážeme, jak toto napravit.

Kompletní text »

Skype video i pro Linux

16. 1. 2008 napsal cube48

Skype beta 2.0 pro LinuxNa světě je Skype 2.0 beta pro Linux s podporou videohovorů. Takže už i uživatelé svobodných operačních systémů se konečně dočkali možnosti volání s přímým přenosem videa u stále oblíbenějšího komunikačního klienta.

Kompletní text »

Jak kliknout prostředním tlačítkem myši?

9. 1. 2008 napsal mujfibi

Vypadá to jako zbytečný dotaz, ale jak víme, Asus EEE nemá u touchpadu prostřední tlačítko. Toto se hodí napříkladp5i rychlém otevření nové záložky v Opeře nebo Mozille Firefox. Nahradit kliknutí prostředním tlačítkem lze dotknutím se naráz dvěma prsty nebo stisknutím obou touchpadovských tlačítek najednou.