Servis ASUS Czech neuznává záruku při výměně RAM!

Aktuálně probíhá velmi žhavá korespondence mezi námi a servisem ASUS Czech, který řeší záruční i pozáruční opravy Asusu EEE. Dle jejich vyjádření prý není EEE notebookem (doposud ovšem neodpověděli, co tedy je?) a tudíž se na něj nevztahují záruční podmínky jako na notebook. EEE je prý vyjmuto z globální záruky (Global Warranty).

Porušení záruční nálepky na krytu RAM (výměna RAM), považuje servisní středisko ASUS Czech za neoprávněný zásah do zařízení. ASUS Czech v tomto případě neprovede opravu takovéhoto zařízení zdarma. Zajímavé je, že společnost ASUS Computer International (“ASUS”) má na svých webových stránkách tzv. Warranty Update, kde vysloveně uvádí, že porušením samolepky z důvodu upgrade paměti RAM nedochází ke ztrátě záruky.

Celou situaci neustále monitorujeme a při nových informacích Vás budeme informovat.


Doporučujeme: Zbraně zabíjejí? - Guns kill?

4 komentáře/ů pro “Servis ASUS Czech neuznává záruku při výměně RAM!”

 1. lucifer napsal:

  S Asus CZECH – servisem v Ostrave mam osobne pouze ty nejhorsi zkusenosti, tahle tlupa neschopnych blbcu (sorry, to se skutecne neda napsat slusne) vylozene poskozuje jmeno znacky Asus jako takove.

 2. eeegex napsal:

  No to by bylo vazne smutne. Zvlaste vzhledem k tomu, ze v jinych zemich se Eee i po upgradu normalne reklamovat da. Nevim proc by zrovna u nas mely byt pro Eee nejake jine zarucny podminky

 3. S474N napsal:

  eeegex: smutne to je, ale pise se to i na hlavnim webu Asusu:

  http://support.asus.com/repair/repair.aspx?no=201&SLanguage=en-us

  „Depending on territory“.

  Nicmene dle meho nazoru je to svinstvo.

 4. Rezza napsal:

  Ne ze bych potreboval upgrade RAMky, jede to celkem pekne i s 512, ale je to fakt takove blbe chovani. Aspon ze zaruku tady uznavaji. Chtelo by to dat dohromady nejaky spolecny otevreny dopis nebo sepsat nejaky mail a kazdy jim ho poslat.

Přidej komentář

Musíte být přihlášen pro zaslání komentáře.