Různé hodnoty parametrů na ploše? Ano, přes dynamické pozadí!

BgInfo příklad pozadí ve WindowsUrčitě jste se setkali s tím, že dlouho lovíte různé nastavení přes menu nebo příkazový řádek. Pro příklady netřeba chodit daleko – typicky přidělenou IP adresu nebo DNS, volné místo na disku (discích), detailní informace o procesoru, paměti atd. Tento „problém“ nám pomůže vyřešit program BgInfo, který uvedené informace „vloží“ do pozadí ve Windows.

Tento velmi jednoduchý prográmek vygeneruje veškeré požadované informace přímo do pozadí. Informace jsou plně konfigurovatelné, nejenom výsledek hodnot, ale i popisová informační pole. Není tedy problémem využít nejenom své personifikace hodnot, ale i lokalizace popisků do češtiny.

BgInfo příklad Nastavení

Personifikace je velmi jednoduchou záležitostí, zvolit si můžete nejenom různé barvy hodnot, ale i kompletně celý font (včetně velikostí) a také další hodnoty. Více snad napoví předcházející ukázka z programu.

Pokud si chcete vyzkoušet, připravili jsme pro Vás jeden konkrétní český příklad zobrazení. Stáhněte si tedy BgInfo a poté použijte tento konfigurační soubor.


Doporučujeme: Zbraně zabíjejí? - Guns kill?

2 komentáře/ů pro “Různé hodnoty parametrů na ploše? Ano, přes dynamické pozadí!”

  1. lucifer napsal:

    Hm, je to jen staticke, vygeneruje se pouze pri spusteni toho BgInfo (nebo jsem neco nepochopil?) = vcelku k nicemu…

  2. S474N napsal:

    Ano, vygeneruje se to pouze pri startu Windows. Ale clovek tam treba muze videt, ze strankovaci soubor je opravdu na pametove karte, kde si ho nastavil a ze Windows neswapuji na interni SSD.

Přidej komentář

Musíte být přihlášen pro zaslání komentáře.