Archív pro kategorii ‘Uživatelé o EEE’

Hrajeme si s netbookem

17. 1. 2009 napsal hrac

Uživatelské zkušenosti s EEENejenom na kancelářskou práci a surfování po internetu dobře slouží netbook. Na tomto malém přístroji se dají spustit i hry, takže pokud jste někde slyšeli, že netbook a hry nejdou dohromady, tak se jedná o velký omyl. Samozřejmě, dnešní netbooky nenabídnou možnost zahrát si ty nejnovější herní pecky – o tom ani jejich existenční filosofie není – , ovšem starší tituly rozjedete mnohdy na výbornou a pořád se jedná o skvělou zábavu a relaxaci.

Kompletní text »

Piter: Zpracování videa na ASUS EEE PC 901

26. 9. 2008 napsal admin

videostrih_logo.gifV řadě informativních článků o EEE PC 901 recenzenti pochybují o možnosti a vhodnosti využití tohoto málo výkonného počítače ke zpracování videa. Přesto stojí tato možnost za vyzkoušení. Bylo by totiž velmi lákavé vzít s sebou na cesty kameru a malé-lehké-levné EEE, natočený materiál si prohlédnout a případně na místě rovnou zpracovat. Například na dovolené by k tomu bylo dost příležitostí i času. Zvlášť vhodné se k tomu jeví kamery se záznamem na HDD nebo paměťovou kartu.

Kompletní text »

Maxinoha: Jak levně a bezpečně koupit EEE v USA

30. 4. 2008 napsal Maxinoha

EEE za 299 USD?K dnešnímu dni není stále oficiálně uveden EEE na český trh, takže veškeré EEE pocházejí ze zahraničí. Tak proč platit někomu za dovezení z USA, když si jej můžete nechat poslat sami a ještě si vybrat model, který se vám nejvíce líbí.

Kompletní text »

cube48: Problémy s BIOSem

16. 3. 2008 napsal cube48

Uživatelské zkušenosti s EEEPo cca třech týdnech běžného používání EEE s WinXP se u mého kusu začaly projevovat první symptomy problémů s BIOSem. Zpočátku docházelo k nahodilým pádům systému, doprovázených klasickými, ale pokaždé jinými BSOD (Blue Screen Of Death, tzv. modrá obrazovka smrti).

Kompletní text »

cube48: Uživatelské zkušenosti s Asus EEE PC II.

27. 2. 2008 napsal cube48

Uživatelské zkušenosti s EEEA je tu další dávka drobných postřehů ze života s EEE. Jednou z věcí, které mě hned od začátku na Éčku příjemně překvapily je jeho velmi tichý chod. Po zapnutí není prostě NIC slyšet. Pokud si notebook položím na klín nebo na nějaký měkký povrch (matrace, polštář, gauč apod.), začne se přirozeně zahřívat a automaticky zvýší otáčky chladícího větráčku. V případě zvýšení taktu procesoru to samé. Ale i tak, je EEE nejtišším počítačem, s jakým jsem se kdy setkal.

Kompletní text »

cube48: Uživatelské zkušenosti s Asus EEE PC I.

6. 2. 2008 napsal cube48

Uživatelské zkušenosti s EEENásledující text je pokusem o shrnutí prvních dojmů a zkušeností po jednom týdnu užívání mini-notebooku Asus EEE PC (dále jen Éčko, zatím jsem lepší zkrácený název nevymyslel … pokud někoho něco napadá, šup s tím do komentářů).

Kompletní text »

Mujfibi: Co najdete v balení Asus EEE?

10. 1. 2008 napsal mujfibi

Uživatelské zkušenosti s EEETakže co najdete v balení? Samozřejmě samotný notebook Asus EEE, poměrně malý manuál, DVD (obsahuje původní Xandros a nástroje na instalaci OS), nabíječku, 4-článkovou baterii a neoprénový obal na Asus EEE (žádný zázrak to není, ale nouzově postačí:D)

Kompletní text »

Mujfibi: Jak vidím Asus EEE

9. 12. 2007 napsal mujfibi

Uživatelské zkušenosti s EEEUž nějakou dobu se koukám po nějakém notebooku, který by byl hodně přenosný(výdrž aspoň 2 hodiny,malé rozměry, nízká hmotnost) a stačil pro na přehrávání filmů, procházení internetu, psaní textu atd. Vím, možná můžete namítnout, že si můžu pro takovej NB zajít do bazaru a tam seženu krásnej za slušný prachy, ale do bazarového zboží se mi moc nechce jít, páč může mít skryté vady a právě toto riziko nechci moc podstupovat. Novej je novej. Mému požadavku přenosný vyhovovalo spousta notebooků, ale jejich cena zbytečně vysoká. Uznejte sami, na to abych si zapnul open-office, nepotřebuju nabušený dělo za 20 tisíc a více.

Kompletní text »